+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Производители

DECA

Aпарати и прибор за заварување

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

SIL 313 Елек. апарат за заварување инвертер лигхт дутѕ

Апарат за заварување со многу видови на електроди: рутилна базична, не'рѓосувачки челик, итн.
$714,945.00

SIL 415 Елек. апарат за заварување инвертер лигхт дутѕ

Овозможува заварување со многу видови на електроди: рутилна базична, не'рѓосувачки челик, лиено железо итн.
$824,945.00

MOS 150GEN Елек. апарат за заварување инвертер индустриал

$989,945.00

MOS 170GEN Елек. апарат за заварување инвертер индустриал

$1,044,945.00

MOS 210GEN Елек. апарат за заварување инвертер индустриал

$1,099,945.00