+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Price Clear All
Min: USD49445
Max: USD2914945
Manufacturers
Брзина без опт. /ниска
Потрошувачка, моќност
Насаден отвор на диск Ø
Макс. Прифат на алат
Број на вртежи во празен од
Пречник на диск Ø
Гол. на подложно перниче
Големина на брусна хартија
Пречник на ексцентар
Осцилации во минута
Удари во минута
Пречник на брусењеØ
Брзина без опт. /висока
Големина на лента
Пречник на четка Ø
Широчина на четка

Warning

Your query returned an empty result !

Производители

Алати за брусење и полирање

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

9237CB Аголна полирка

Бестепено дотерлива брзина Предна „D" дршка за удобност на корисникот Копче за избор на брзина овозможува прилагодување на брзината на листот според материјалот на работното парче или според потребната завршна обработка Одбојникот од еластомер на куќиштето на редукторот ги штити скапите површини, како што е каросерија на автомобил, од оштетувања и од гребаници Вентилиран капак за прашина од типот на завртување
$1,429,945.00

PC5000C Брусилка за бетон

3 год. ГАРАНЦИЈА
$2,199,945.00

BO4901 Вибрациска брусилка

Ергономска предна кружна дршка дизајнирана совршено да одговара на вашите дланки, за лесно и удобно ракување Придушување на вибрации до неверојатни ниско ниво, со новиот подобрен стабилизатор Вградена единица за одведување на прашина за приклучување на цевка за прашина или на Макита правосмукалки
$989,945.00

GD0602 Електрична права-челна брусилка

Моторен дел отпорен на прашина со заштита од прашина со цик - цак пресвлака на колекторот и изолација на намотките Отворите за вентилација се дизајнирани за директно издувување на воздух од спротивната страна од корисникот Заоблената навртка на стезна чаура за подобра употреба Гумена покривка за топлинска изолација со ракофат кој не се лизга Мало по обем куќиште за лесно ракување Дијаметар на вретеното од 43 mm овозожува инсталирање на кутијата од уредот
$346,445.00

GV6010-S1 Ротациска брусилка

Моќен мотор Идеално за отстранување рѓа и стара боја Ергономски обликувана гумирана дршка
$274,945.00

GB602 Стабилна брусилка-острилка

Алат лесен за одржување 2 сијалици ја олеснуваат работата Моќно брусење и полирање Дотерување на браник за искра, без алат
$714,945.00