+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Price Clear All
Min: MKD2999
Max: MKD79999
Manufacturers
Брзина без опт. /висока
Напон на акумулаторот
Најголем вртежен момент/тврд
Капацитет на акумулатор
Макс. Дупчење -дрво
Капацитет на стезна чаура
Макс. дупчење - челик
Брзина без опт. /ниска
Тип на акумулатор
Најголем вртежен момент/мекан

Warning

Your query returned an empty result !

Производители

Ni-Cd акумулаторски алати

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

6019DWE Акумулаторски одвртувач

3 год. ГАРАНЦИЈА
2.999,00 ден

4190DW Акумулаторски секач за плочки

3 год. ГАРАНЦИЈА
19.999,00 ден

6271DWAE Акумулаторски одрвтувач

3 год. ГАРАНЦИЈА
9.999,00 ден

6271DWPE Акумулаторски одрвтувач

3 год. ГАРАНЦИЈА
5.999,00 ден

6271DWPEX Акумулаторски одрвтувач

3 год. ГАРАНЦИЈА
16.999,00 ден

6281DWPE Акумулаторски одвртувач

3 год. ГАРАНЦИЈА
7.999,00 ден