+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Price Clear All
Min: MKD230
Max: MKD14999
Manufacturers
Тип на акумулатор
Напон на акумулаторот
Капацитет на акумулатор
Брзина без опт. /ниска
Брзина без опт. /висока
Капацитет на стезна чаура
Макс. дупчење - челик
Макс. Дупчење -дрво
Стебло за стегање
Број на вртежи во празен од
Најголем вртежен момент/тврд
Вртежен момент висок
Тип на стебло за стегање
Макс. Дупчење -бетон
Насаден отвор на диск Ø
Пречник на диск Ø
Потрошувачка, моќност
Капацитет дрво
Капацитет метал
Должина на одот
Удари во минута
Големина на лента
Брзина на лента

Warning

Your query returned an empty result !

Производители

АРТИКЛИ НА РАСПРОДАЖБА

Нови артикли со гаранција од производителот кои се на распродажба со попуст oд 35% до 75%

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

DDF453RF Акумулаторска дупчалка-одвртувач без куфер

13.000,00 ден

HP1640 Ударна дупчалка

Странична дршка за подобра контрола во работењето Ергономски дизајнираната дршка, со гумиран мекан ракофат Дополнителен гумен дел за сигурно држење, за да се добие максимална моќност на удар Забравник на прекинувач за постојано работење Футер со назабен венец. Бестепено дотерлива брзина
5.999,00 ден

M4000 Електрична дувалка

3 год. ГАРАНЦИЈА
4.999,00 ден

M9400 Електрична лентеста брусалка

9.999,00 ден

DF0300 Електрична дупчалка-одвртувач

7.999,00 ден

HG6030K Електричен фен

5.999,00 ден