+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Price Clear All
Min: MKD4999
Max: MKD79999
Manufacturers
Тип на стебло за стегање
Удари во минута
Макс. машински завртки
Макс. стандарни завртки
Потрошувачка, моќност
Стебло за стегање

Warning

Your query returned an empty result !

Производители

Ударни клучеви

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

6904VH Електричен ударен одвртувач

2-брзини за контрола на високи-ниски врт/min и удари/min Избор на 2 брзини со бестепено дотерлива брзина во двата опсега Компактната и лесната конструкција овозможува одлична контрола и маневрирање на машината Силно куќиште со гумен одбојник за долга трајност на алатот Повеќе наменски ударен клуч за стегање на навртки, завртки како и за завртки за дрво
23.999,00 ден

TW0200 Електричен ударен одвртувач

Лесна со екстремна ударна сила Тврдото куќиште го штити работното парче од гребнатини, зголемувајќи ја способноста за маневрирање Притисен реверзибилен прекинувач Меканиот ракофат обезбедува удобно работењето со подобра контрола Цилиндрично куќиште со висока цврстина и трајност
25.999,00 ден

TW0350 Електричен ударен одвртувач

Лесна со екстремна ударна сила Притисен реверзибилен прекинувач Цилиндрично куќиште со висока цврстина и трајност Голем одбојник за заштита на алатот од гребаници и за зголемување на маневарски способности Силно куќиште со гумен одбојник за долга трајност на алатот
28.999,00 ден

TD0101F Електричен одвртувач 230Волти-100Нм/М5-М14-1/4

3 год. ГАРАНЦИЈА
10.999,00 ден

TW1000 Електричен ударен одвртувач

3 год. ГАРАНЦИЈА
79.999,00 ден

6953 Електричен ударен одвртувач

3 год. ГАРАНЦИЈА
23.999,00 ден