+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Производители

Производот е означен со 'акумулаторски'

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

DTW181Z Акомулаторски ударен одвртувач 18Волти 180НМ

€922438,50

DTW181RFE Акомулаторски ударен одвртувач 18Волти 180НМ

€2029438,50

DTW181RTJ Акомулаторски ударен одвртувач 18Волти 180НМ

€2213938,50

DDF485RFJ Акумулаторска дупчалка-одвртувач 18Волти

€1721938,50

UR007GM101 Акумулаторска косилка за трева(тример)

€3689938,50 €2213938,50