+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Производители

Производот е означен со 'акумулаторска'

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

UR100DZ Акомулаторска косилка за трева 10,8Волти, 260мм

7.999,00 ден

DUR189Z Акомулаторска коса 18Волти 300мм

18.999,00 ден

BHR262TRDE Акум.пневматска ударна дупчалка 36Волти две глави.

Makita 36v LXT SDS Комбинатен чекан - BHR262TRDE
69.999,00 ден 39.999,00 ден

jv143dwe-x Акум.убодна пила 14,4Волти/18мм

8.999,00 ден

DHR243Z Акум.ударна дупчалка 18волти 3,0Ач Ли-Ион

26.999,00 ден