+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Price Clear All
Min: USD65945
Max: USD1924945
Manufacturers
Потрошувачка, моќност
Број на вртежи во празен од
Пречник на диск Ø
Гол. на подложно перниче
Големина на брусна хартија
Пречник на ексцентар
Осцилации во минута
Удари во минута
Пречник на брусењеØ
Големина на лента

Warning

Your query returned an empty result !

Производители

Брусилки за шмирглање

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

BO4901 Вибрациска брусилка

Ергономска предна кружна дршка дизајнирана совршено да одговара на вашите дланки, за лесно и удобно ракување Придушување на вибрации до неверојатни ниско ниво, со новиот подобрен стабилизатор Вградена единица за одведување на прашина за приклучување на цевка за прашина или на Макита правосмукалки
$989,945.00

GV6010-S1 Ротациска брусилка

Моќен мотор Идеално за отстранување рѓа и стара боја Ергономски обликувана гумирана дршка
$274,945.00

BO4900V Вибрациска брусилка

Ергономска предна кружна дршка дизајнирана совршено да одговара на вашите дланки, за лесно и удобно ракување Придушување на вибрации до неверојатни ниско ниво, со новиот подобрен стабилизатор Вградена единица за одведување на прашина за приклучување на цевка за прашина или на Макита правосмукалки
$1,209,945.00

BO5041 Ротациска брусилка

Вградена единица за одведување на прашина за приклучување на цевка за прашина или на Макита правосмукалки Големо топчесто лежиште за зголемена издржливост 300° вртлива предна дршка за куќиштето без користење на алат за повеќе брусачки работи Дршката и куќиштето на моторот се ергономски редизајнирани, за да обезбедат максимална удобност и контрола, без оглед каде се држи телото Гумирана мекана дршка, со еластомер кој не се лизга, за поголема контрола и удобност Мотор со висока моќност за тешки апликации Бестепено дотерлива брзина
$714,945.00

BO3700 Вибрациска брусилка

Моќен силен мотор со зголемена влезна моќност, благодарение на редизајнираниот систем за ладење Цврстата алуминиумска папуча со сунѓереста подлога обезбедува висока издржливост и ефективно придушување на вибрации Компактната и лесната конструкција овозможува одлична контрола и маневрирање на машината
$274,945.00

BO6030 Електрична екцентрична брусалка

3 год. ГАРАНЦИЈА
$1,154,945.00