+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Производители

Производот е означен со 'електрична'

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

UB0801V Дувач Електрицен 1650Вати;

$659,945.00

LS1019l Електична стабилна-пила циркулар 1,510Вати,260мм

$3,519,945.00

UC4551A Електрицна верижна пила 2000Вати 450мм

$1,044,945.00

M9003 Електрична брусалка

$406,945.00

MTX-AG 500-115-1 Електрична аголна брусилка

Практична, лесна и ергономсна аголна брусилка со просторен дијаметар од само 64 mm ! 2 години гаранција
$82,445.00

M0901 Електрична брусалка

$219,945.00