+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Производители

Производот е означен со 'pila'

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

jv143dwe-x Акум.убодна пила 14,4Волти/18мм

8.999,00 ден

JV100DZ Батериска убодна пила 10,8Волти/1,3Ачаса.Ли-иОН

5.999,00 ден

EA3110T30B Бензинска верижна пила 3/8-1,3мм/30,1цм 1,0 књ/1,4 хп-3,2кг

34.999,00 ден

EA4300FX3 Бензинска моторна пила 43цм

23.999,00 ден

EA5000P45E Бензинска моторна пила 450мм 3,8хп 2-тактен мотор 5,4кг

39.999,00 ден

EA5001P38D Бензинска моторна пила 500мм 3,8хп 2-тактен мотор 5,4кг

38.999,00 ден