+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Price Clear All
Min: MKD12999
Max: MKD14999
Manufacturers

Warning

Your query returned an empty result !

Производители

Двострана столна брусилка

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

GB602 Стабилна брусилка-острилка

Алат лесен за одржување 2 сијалици ја олеснуваат работата Моќно брусење и полирање Дотерување на браник за искра, без алат
12.999,00 ден

GB602W Стабилна брусилка-острилка

Алат лесен за одржување 2 сијалици ја олеснуваат работата Моќно брусење и полирање Дотерување на браник за искра, без алат Вклучува држач за острење на лист
14.999,00 ден