+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Price Clear All
Min: EUR492
Max: EUR4304939
Manufacturers
Потрошувачка, моќност
Пречник на диск Ø
Број на вртежи во празен од
Насаден отвор на диск Ø
Максимален радиус на сечење - внатрешен раб
Макс. сечење Fe до 400N/mm2
Макс. сечење Fe до 600N/mm2
Максимален радиус на сечење - надворешен раб
Макс. сечење Al до 200N/mm2
Големина на насад
Капацитет на сечење челик до 800N/mm 2

Warning

Your query returned an empty result !

Производители

Алати за сечење и брусење

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

GA9020 Аголна брусилка Ф230мм 2200Вати 6500врт/мин. 4,7кг

Вртливото куќиште може да се поставува на секои 90°, за различни положби на сечење и брусење Траен високо квалитетен мотор со висока отпорност на топлина Обработени коси запчаници за поголема цврстина Конструкција со висока заштита од прашина со цик - цак пресвлака на колекторот, изолација на намотките, лавиринтска структура за заштита на лежиштата Гумирана мекана дршка овозможува поголема контрола и намален замор Зголемено заптивање од истекување на маст, благодарение на гумен О-прстен кој е цврсто вграден во куќиштето на редукторот
€614938,50

AGM1067P Електрична аголна брусилка

1год.ГАРАНЦИЈА
€122938,50

AGM1060S Електрична аголна брусилка

1год.ГАРАНЦИЈА
€122938,50

AGM1063S Електрична аголна брусилка

1год.ГАРАНЦИЈА
€307438,50

AGM1053 Електрична аголна брусилка

1год.ГАРАНЦИЈА
€122938,50

AGM1069P Електрична аголна брусилка

1год.ГАРАНЦИЈА
€368938,50