+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Price Clear All
Min: MKD2199
Max: MKD13999
Manufacturers
Тип на стебло за стегање
Напон на акумулаторот
Тип на акумулатор
Осцилации во минута
Капацитет на акумулатор
Осцилаторен агол Л/Д

Warning

Your query returned an empty result !

Производители

Акумулаторски повеќенаменски алати

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

BTM50Z Акумулаторски повеќенаменски алат

3 год. ГАРАНЦИЈА
7.999,00 ден

TM30DZ Акумулаторска мултифункционална алатка 10,8Волти

Ергономски обликуваното тело во раката за сигурно држење и лесно ракување како со една, така и со двете раце Механизам за контрола на брзина за различни брзини на одење Користи OIS интерфејс 3 год. ГАРАНЦИЈА
7.999,00 ден

MTX-CMG 3,6V LI Акумулаторски мултифункционален алат

Акумулаторски мултифункционален алатMTX-CMG 3,6V LI → Батериска граверка + Индикатор на батерија + Магнетен држач + 118 парчиња прибор + 2 години ГАРАНЦИЈА !
2.199,00 ден

DTM50 Z Акумулаторска мултифункционална алатка 18В

Вградено LED работно светло за подобро осветлување Мекан старт за да се избегне повратен вртежен момент при стартување и да се апсорбира првичниот удар Користи OIS интерфејс
13.999,00 ден