+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Производители

Nakayama

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

NAK-BS1080 Акумулаторска лисичарка

Акумулаторската лисичарка BS1080 со моќност од 10,8 V и максимална брзина без оптоварување од 2700 вртежи во минута, нема да ве разочара!
3.999,00 ден

NAK-BS2000 Акумулаторска ножица за кроење

BS2000 оваа ножица за кроење дојде да ги ослободи вашите раце. Користете го за да исечете гранчиња од кое било дрво. Многу брз сецкач со брзина 1,2 s/ cut !
2.999,00 ден

NAK-BS4000 Акумулаторска ножица за кроење

BS4000 е сецкач на батерии за дрвја. Тој е моќен со батерија од 40V. Вклучува торбички за носење и елек.
39.999,00 ден

NAK-EC2040 Електрична Верижна пила

Лесна, но ефикасна, со тежина само од 4,4 кг !
4.599,00 ден

NAK-EH1000 Акумулаторска ножица за жива ограда

Акумулаторска ножица за жива ограда, одлична и удобна за нејзината намена!
2.199,00 ден

NAK-EH5000 Електрична ножица за жива ограда

Лесна, но ефикасна, нема да ве разочара!
3.999,00 ден