+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Manufacturers

Products tagged with 'пила'

View as Grid List
Sort by
Display per page

BDA340 Z Акум.пила за метал 14,4В/3,0А без батерија и без п олнач.

Литиум-јонска батерија со технологија за полнење со помош на компјутер 4-полен DC мотор, лесен и компактен Само 66 mm од врвот за дупчење до горниот раб (со отворена глава за дупчење) Електронска и моторна сопирачка Тенок и компактен за најдобра практичност и безбедно работење Идеален за дупчење и навртување во тесни агли LED светло со функцијата за заглавување Време на полнење 22 минути со литиум-јонска батерија со 3,0 Ah Се испорачува без кутија, батерија и полнач
$549,945.00

PRO-YM.116 Акумулаторска верижна пила ЈАМАМОТО

Технички параметри: Марка/Модел: YAMAMOTO YM.116 Тип на мотор: без четкички Тип на батерија: Li-ion Номинален напон: 40V (2x20V) Должина на шипката: 35 см Теренот на синџирот: 3/8" Тежина: 4,7 кг Опрема: 2 парчиња батерии 20V, 4Ah 1 парче Двоен полнач 1 парче Шига 35 см 1 парче Ланец од 3/8".
$934,945.00 $654,445.00

EA4300FX3 Бензинска моторна пила 43цм

$1,319,945.00