+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Производители

Производот е означен со 'elektricna'

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

UB0801V Дувач Електрицен 16 50Њ;

10.999,00 ден

LS1019l Електицна стабилна -пил циркулар 1,510

49.999,00 ден

UC4551A Електрицна Веризна пила 2000Њ 450мм

14.999,00 ден

LS1219L Електрицна стабилна пила 1,65

59.999,00 ден

M9003 Електрична брусалка

4.999,00 ден

MTX-AG 500-115-1 Електрична аголна брусилка

Практична, лесна и ергономсна аголна брусилка со просторен дијаметар од само 64 mm ! 2 години гаранција
1.499,00 ден