+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Price Clear All
Min: MKD1999
Max: MKD43999
Manufacturers
Тип на акумулатор
Напон на акумулаторот
Капацитет на акумулатор
Насаден отвор на диск Ø
Пречник на диск Ø
Број на вртежи во празен од
Должина на сечење
Чекор на верига
Дијаметар на вибрирање
Должина на флекс. дел
Макс. сила на туркање
Растојание помеѓу ножевите
Должина на ножот
Ширина на сечење
Должина на сечење

Warning

Your query returned an empty result !

Manufacturers

Li-Ion акумулаторски алати за работа на отворено

View as Grid List
Sort by
Display per page

DUC353Z Акумулаторска верижна пила 18+18Волти

3 год. ГАРАНЦИЈА Батерии и полнач не се вклучени во цената.
35.999,00 ден

DUB362Z Акумулаторска дувалка 18+18Волти

3 год. ГАРАНЦИЈА Батерии и полнач не се вклучени во цената.
24.999,00 ден

UM164DZ Акумулаторска косилка

3 год. ГАРАНЦИЈА Батерии и полнач не се вклучени во цената.
1.999,00 ден

DUC302 Z Акумулаторска верижна пила

3 год. ГАРАНЦИЈА
29.999,00 ден

UH200DWEX Акумулаторска ножица за жива ограда

3 год. ГАРАНЦИЈА
12.999,00 ден

BUC122Z Акумулаторска верижна пила

3 год. ГАРАНЦИЈА Батерии и полнач не се вклучени во цената
16.999,00 ден