+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Производители

Ferm

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

CDM1119 Акумулаторска дупчалка-одвртувач

Акумулаторски одвртувач 10.8 V 1.5 Ah Li-ion
ден 3.999,00

CDM1113S Акумулаторска дупчалка-одвртувач

Акумулаторски одвртувач 14.4 V 1.5 Ah
ден 5.699,00

CDM1120 Акумулаторска дупчалка-одвртувач

Акумулаторски одвртувач 18 V 1.5 Ah
ден 5.699,00

CDM1124 Акумулаторска дупчалка-одвртувач

Акумулаторски одвртувач 3.6 V 1.3 Ah + сет битови
ден 1.999,00

PDM1036S Електрична ударна дупчалка

Компактна ударна дупчалка 710W Бестепена контрола на брзина Високо квалитетен футер
ден 2.999,00

HDM1027S Електропневматска дупчалка

Електропневматска дупчалка 950 W Три режими на работа: Дупчење Ударно дупчење Штемање
ден 6.999,00