+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Производители

Knipex

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

03 06 200 Комбинирана клешта 200мм 1000В

1.399,00 ден.

03 06 160 Комбинирана клешта 160мм 1000В

1.299,00 ден.

03 02 180 Комбинирана клешта 180мм

1.199,00 ден.

00 20 18ESD Сет одвртувачи,цвицангла и шпицангла

9.599,00 ден.

00 20 18 Сет одвртувачи,цвицангла и шпицангла

8.499,00 ден.