+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Price Clear All
Min: EUR26999
Max: EUR2705939
Manufacturers
Потрошувачка, моќност

Warning

Your query returned an empty result !

Производители

Косилки за трева

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

MTX-RT 280-21 Електричен тример

Електричен тример за трева MTX RT 280-21 Компактен и лесен електричен тример, едноставен за користење и на тешко достапни места, со моќност од 280 W и 2 години ГАРАНЦИЈА !
€104488,50

UR3500 Рачна косилка за трева 700Вати / 35см.

€614938,50

DUR188UZ Акумулаторска коса 18Вати

Adjustable U-handle position is adjustable according to user's height and working posture Bump & feed (удри и продолжи) систем за продолжување на конец - најлонскиот конец може да се продолжи од макарата со удирање од земја на контактот за продолжување Мерач на состојбата на акумулаторот
€1352938,50

DLM431PT2 Акумулаторска косилка ДЛМ432 18Волти+18Волти

€2705938,50

NAK-EM3200 Електрична косилка

Електрична косилка EM3200. Со електричен мотор од 1200W, три различни висини на сечење и голем фаќач со волумен од 30lt!
€245938,50