+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Price Clear All
Min: MKD2999
Max: MKD34999
Manufacturers
Потрошувачка, моќност
Пречник на диск Ø
Удари во минута
Пречник на ексцентар
Осцилации во минута
Пречник на брусењеØ

Warning

Your query returned an empty result !

Manufacturers

Ротациони брусилки

View as Grid List
Sort by
Display per page

GV6010-S1 Ротациска брусилка

Моќен мотор Идеално за отстранување рѓа и стара боја Ергономски обликувана гумирана дршка
4.999,00 ден

BO5041 Ротациска брусилка

Вградена единица за одведување на прашина за приклучување на цевка за прашина или на Макита правосмукалки Големо топчесто лежиште за зголемена издржливост 300° вртлива предна дршка за куќиштето без користење на алат за повеќе брусачки работи Дршката и куќиштето на моторот се ергономски редизајнирани, за да обезбедат максимална удобност и контрола, без оглед каде се држи телото Гумирана мекана дршка, со еластомер кој не се лизга, за поголема контрола и удобност Мотор со висока моќност за тешки апликации Бестепено дотерлива брзина
12.999,00 ден

BO6030 Електрична екцентрична брусалка

3 год. ГАРАНЦИЈА
20.999,00 ден

MTX-RS 450 Електрична кружна вибрациска брусилка

2 год. ГАРАНЦИЈА
2.999,00 ден

BO5031 Ротациска брусилка

3 год. ГАРАНЦИЈА
12.999,00 ден

BO6050J Ексцентрична брусалка

3 год. ГАРАНЦИЈА
34.999,00 ден