+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Производители
Скоро Видени Производи

Дупчалка мешалка

Шифра: MT622

Достапност: На залиха
Производител: Maktec
Ергономска предна кружна дршка дизајнирана совршено да одговара на вашите дланки, за лесно и удобно ракување
SKU: 13011
€368938,50

ДУПЧАЛКА-МЕШАЛКА

Ергономска предна кружна дршка дизајнирана совршено да одговара на вашите дланки, за лесно и удобно ракување

Спецификации на производот

Misc

Потрошувачка, моќност 750 W
Број на вртежи во празен од 0 - 600 min-1
Капацитет на стезна чаура 1.5 - 16 mm
Капацитет дрво 36 mm
Капацитет метал 13 mm
Димензии (Д x Ш x В) 267 x 86 x 396 mm
Тежина EPTA 2.7 Kg