+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Категории
Производители
Скоро Видени Производи

Акумулаторска правосмукалка 18+18В

Шифра: DVC862LZ

Достапност: На залиха
Производител: Makita
Правосмукалка за влажно и суво Лесен-за-ракување, голем прекинувач за вклучување/исклучување Подобрени перформанси на заштита од прашина и водени капки, за употреба на отворено или во неповолни средини
SKU: 20631
$1,814,945.00
  • Правосмукалка за влажно и суво
  • Лесен-за-ракување, голем прекинувач за вклучување/исклучување
  • Подобрени перформанси на заштита од прашина и водени капки, за употреба на отворено или во неповолни средини
Спецификации на производот

Misc

Напон на акумулаторот 18 + 18 V
Тип на акумулатор LI-ion
Макс. проток на воздух 2,1м3/мин
Капацитет на резервоар 8/6Л
Тежина EPTA 7,6Кг