+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Производители
Скоро Видени Производи

Стабилна брусилка-острилка

Шифра: MTX-DWG 150

Достапност: На залиха
Производител: Matrix
SKU: 16794
€122938,50
Спецификации на производот

Misc

Потрошувачка, моќност 150 W
Број на вртежи во празен од 2.950 min-1
Насаден отвор на диск Ø 12.7 mm
Пречник на диск Ø 150 mm
Дебелина на диск 16 mm
Тежина EPTA 3.8 Kg
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

MTX-CMG 3,6V LI Акумулаторски мултифункционален алат

Акумулаторски мултифункционален алатMTX-CMG 3,6V LI → Батериска граверка + Индикатор на батерија + Магнетен држач + 118 парчиња прибор + 2 години ГАРАНЦИЈА !
€135238,50