+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Категории
Производители
Скоро Видени Производи

Акумулаторски мултифункционален алат

Шифра: MTX-CMG 3,6V LI

Достапност: На залиха
Производител: Matrix
Акумулаторски мултифункционален алатMTX-CMG 3,6V LI → Батериска граверка + Индикатор на батерија + Магнетен држач + 118 парчиња прибор + 2 години ГАРАНЦИЈА !
SKU: 15881
2.199,00 ден

Батериска граверка
Индикатор на батерија
Магнетен држач
+ 118 парчиња прибор

Спецификации на производот

Misc

Напон на акумулаторот 3.6 V
Капацитет на акумулатор 1.3Ah
Тип на акумулатор LI-ion
Број на вртежи во празен од 18.000 min-1
Стезна чаура 6.35 mm
Тежина EPTA 1.0 Kg
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

MTX-DWG 150 Стабилна брусилка-острилка

1.999,00 ден