+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Производители
Скоро Видени Производи

Електрично ренде

Шифра: MTX-EM-EP 650-82

Достапност: Нема на залиха
Производител: Matrix
Ренде за порамнување 650 W
SKU: 15424
€135238,50

Ренде за порамнување 650 W

Спецификации на производот

Misc

Потрошувачка, моќност 650 W
Број на вртежи во празен од 16.000 min-1
Дебелина на струшка 2 mm
Широчина на рендосување 82 mm
Тежина EPTA 1.8 Kg
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

MTX-MS 1650-210 Електрична пила

2год. ГАРАНЦИЈА
€307438,50