+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Производители
Скоро Видени Производи

Акумулатроска ножица за трева

Шифра: MTX-AGB 7,2 Li-1

Достапност: Нема на залиха
Производител: Matrix
2 год. ГАРАНЦИЈА
SKU: 15493
€227488,50

2 год. ГАРАНЦИЈА

Сет 2 во 1

+ изменлив нож

Спецификации на производот

Misc

Напон на акумулаторот 7.2V
Капацитет на акумулатор 1.3Ah
Тип на акумулатор LI-ion
Број на вртежи во празен од 1.100 min-1
Ширина на сечење 100 mm
Должина на сечење 170 mm
Тежина EPTA 1.75 Kg