+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Категории
Производители
Скоро Видени Производи

Акомулаторски рачен циркулар 18Волти/3Ач ф136мм 2,4кг

Шифра: BCS550RFE

Достапност: Нема на залиха
Производител: Makita
Акомулаторски рачен циркулар 18В/3Ах ф136мм 2,4кг
SKU: 4144
€3074938,50
€1844938,50

Лесна безжична метална кружна пила.
Лесно сечење со голема брзина од 3400 вртежи во минута.
Идеален за сечење разни метални профили, држачи за кабли и останати метални предмети.
До висина од 51mm.
Изработена од нерѓосувачки челик за подолг животен век.
Дијаметар на пилата од сечило 136mm

Висина на сечење 51mm
Брзина без оптоварување 3400

Ознаки за производ