+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Производители

Производот е означен со 'akumulatorski'

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

DFS452Z Акумулаторски одвртувач 18В

$769,945.00

DF332DSAE Акумулаторски одвртувач БЛ мотор 10,8В/2Ах

$769,945.00

MTX-AKN-20V BL Акумулаторски одвртувач со една батерија

Акумулаторски одвртувач MTX-AKN-20V BL со една батерија и 2 години ГАРАНЦИЈА !
$274,945.00

DSC251ZK Акумулаторски секац за зелезна арматура

$6,049,945.00

DSC163ZK Акумулаторски секач за челични прачки со навој

$12,099,945.00

HP333DWAE Акумулаторски ударен одвртувач 10,8В2ст

$659,945.00