+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Производители

Производот е означен со 'дупчалка'

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

BHR261 Z Акум.пневматска ударна дупчалка 36в без батер и полнац

Држач за заштитен прав, погоден за SDS-PLUS Дупчење, ударно дупчење или скелење 40-кратно подесување на длето Рачка со амортизер за удари LED работно светло со функцијата за заглавување
$549,945.00

BHR262TRDE Акум.пневматска ударна дупчалка 36В две глави.

Makita 36v LXT SDS Комбинатен чекан - BHR262TRDE
$2,199,945.00

DHR243Z Акум.ударна дупчалка 18Б 3,0Ач Ли-Ион

$1,099,945.00

DDF453SYE-X Акумулаторска дупчалка-одвртувач 18В

$714,945.00

DDF453SFE3-X Акумулаторска дупчалка-одвртувач18В/3Ах

$989,945.00