+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Производители

Производот е означен со 'брусалица'

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

9565CVR Аголна брусилка 1400Њ; 2000-11000рпм; 125мм; М14џ2 1,8кг

€614938,50

BGD0800RFE Преми брусилка 18В/3Ах;25000рпм; ?6мм; 1,6кг

Брусилката BGD0800RFE има моќен електричен мотор, литиум-јонска батерија Удобен, ергономски дизајн со гумени облоги на куќиштето кои ги намалуваат ефектите од вибрациите и го подобруваат управувањето со алатката Електронска заштита за корисникот од рестарт Електронска заштита од преоптоварување на моторот Soft start - Нежнo стартувањe, стабилизација на брзината на моторот со оптоварување
€1229938,50