+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Производители

Производот е означен со 'dupcalka'

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

DHR243Z Акум.ударна дупчалка 18Б 3,0Ач Ли-Ион

€1229938,50

DHR202 Z Акум.ударна дупчалка 18В 2Ј Ф13,Ф20,Ф26 3,5кг

€676438,50

DDF453SYE-X Акумулаторска дупчалка-одвртувач 18В

€799438,50

DDF453SFE3-X Акумулаторска дупчалка-одвртувач18В/3Ах

€1106938,50

DHP448 Z Акумулаторска ударна дупчалка-одвртувач

€614938,50