+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Производители

Производот е означен со 'udarna'

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

DHR243Z Акум.ударна дупчалка 18Б 3,0Ач Ли-Ион

ден 19.999,00

DHR202 Z Акум.ударна дупчалка 18В 2Ј Ф13,Ф20,Ф26 3,5кг

ден 11.999,00

8281DWAE-X Акумулаторска ударна дупчалка-одвртувач

ден 7.999,00

DHP448 Z Акумулаторска ударна дупчалка-одвртувач

ден 9.999,00

HR2470-X Електропневматска ударна дупчалка-чекан

ден 10.999,00