+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Категории
Производители
Скоро Видени Производи

Акумулатроски одвртувач

Шифра: MTX-CD 4,8-24-Set

Достапност: Нема на залиха
Производител: Matrix
Батериски овртувач 4.8 V 0.8 Ah + сет 24 парчиња -3 бургии -1 адаптер -2 бит (50mm) -18 бит (25mm)
SKU: 15447
$54,945.00

Батериски овртувач 4.8 V 0.8 Ah
+ сет 24 парчиња
-3 бургии
-1 адаптер
-2 бит (50mm)
-18 бит (25mm)

Спецификации на производот

Misc

Напон на акумулаторот 4.8V
Капацитет на акумулатор 0.8Ah
Тип на акумулатор Ni-Cd
Број на вртежи во празен од 150 min-1
Тип на стебло за стегање Хексагонални
Стебло за стегање 6.35 mm
Тежина EPTA 0.8 Kg