+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Производители
Скоро Видени Производи

Акумулаторска дупчалка-одвртувач 18В

Шифра: DDF485RFJ

Достапност: На залиха
Производител: Makita
SKU: 21174
$1,154,945.00
  • Лесен и компактен, но со избор на 2 брзини
  • Брзостезната глава овозможува лесно поставување и вадење на уметоци, со една рака
  • Две LED работни светла - cо функција за претходно и продолжено осветлување на работната површина

 

Технички податоци

  • Напон на акумулаторот 18 V
  • Капацитет на акумулатор 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah
  • Тип на акумулатор Li-ion