+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Price Clear All
Min: MKD1999
Max: MKD12999
Manufacturers

Warning

Your query returned an empty result !

Производители

Пневматски хефталици

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна

AT638 Пневматска хефталка 15-38мм;4кг

Брз и надежен Користи стандардни 18 GA 1/4" крунести спајалки од 5/8" до 1-1/2 "(15 mm до 38 mm) Гумeн браник/дршка Повеќе насочниот 360 степен издувен излез е наменет да го пренасочува издувниот воздух далеку од ракувачот Идеален за ормани, подови, мебел и зајакнување на подови
12.999,00 ден

BOR-BAN8016 Пневматска хефталка

BAN8016 е пневматска хефталка која можете да ја заврши вашата работа многу добро!
1.999,00 ден