+389 2 3178 025
info@lotuls.com.mk
Price Clear All
Min: EUR553439
Max: EUR2705939
Manufacturers
Тип на акумулатор
Напон на акумулаторот
Капацитет на акумулатор
Број на вртежи во празен од
Брзина на листот
Должина на листот
Широчина на пилата
Височина на пилата
Макс. сечење на квадр.цевки
Капацитет на сечење на кружни цевки

Warning

Your query returned an empty result !

Производители

Акумулаторски сечачи

Подреди по
Приказ по страна

DSD180 Z Акумулаторска пила за гипс-картон

3 год. ГАРАНЦИЈА Батерии и полнач не се вклучени во цената.
€983937,88

CC301DSME Акумулаторска пила за сечење стакло 1600 рпм Ф 85мм 10,8 В

3 год. ГАРАНЦИЈА
€1291438,50

BPB180RFE Акумулаторска трачна пила

3 год. ГАРАНЦИЈА
€1229938,50

DCO180 Z Акумулаторски алат за отсекување

3 год. ГАРАНЦИЈА Батерии и полнач не се вклучени во цената.
€553438,50

DSC102Z Акумулаторски секач за навојни прачки; БЛ 14,4В/18 В; 280Њ

Лесен и компактен дизајн одличен за тесни места и работи над глава Брз и прецизен рез Long life double-edged cutter blade
€2705938,50

DRT50ZX2 Акумулаторска глодалка тример; БЛ мотор; 18В

Various combinations with 4 different bases Можно користење на одведувач на прашина Двојното LED работно светло го осветлува листот и линијата на сечење за полесно сечење на работното парче во темни места
€1229938,50